Ürituste kava

Igal kolmapäeval kutsume külla ühe pruulikoja, kes tutvustab natuke oma tegemisi ning korraldab selleks mälumängu. Lisaks mekime koos nende toodangut ning ajame niisama juttu.

Viktoriini võitjale on esitlev pruulikoda omalt poolt välja pannud auhinna + karikas. Üritustesarja lõpus kuulutatakse välja Eesti parim pruulikodade tundja, kes saab PEAAUHINNA* – õllevalmistamise koolitus koos pruulmeistriga ning selle käigus valmistatud ca 150pdl õlut!

Algus: 19.00

Viktoriin, kus tahame välja selgitada, kui tugevad on Sinu võistkonna teadmised muusikas. Vaatame nii minevikku kui olevikku ning puudutame väga erinevaid teemakohaseid valdkondi.

 Võistkonna suurus on vaba ja osalustalu meil pole – seega aja seltskond kokku, tule pane enda teadmised proovile ning võidki võita baarikrediiti ja valiku kästööjooke!

Maria on suvepealinnast Pärnust pärit noor muusik, kes on muusikaga aktiivselt tegelenud juba üle kümne aasta. Oma oskusi täiendab ta praegu Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. 

Kontserdil saab kuulda nii välismaalt kui ka Eestist pärit pop-jazz laule, sinna lisaks ka RnB’d ning alternatiivmuusikat. Esitusele tuleb ka omalooming.
 
Muusika tuleb mitmekülgne – saab nautida nii reipamat muusikat, mis paneb keha rütmi järgi liikuma kui ka rahulikku muusikat, mille abil saab eelneva nädala muredest ja raskustest puhata ning muusika saatel mõnuleda.

Sissepääs kõigile TASUTA!

Algus: 21.00

Broneeri laud: emajoepruulikoda@gmail.com/+3725186872

Close Menu